Do jakiej twarzy wybrać kocie okulary?

 

Kocie okulary czy to model, który od kilku sezonów konsekwentnie odzyskuje dawną popularność. Uwielbiany przez kobiety na całym świecie pasuje do wielu stylizacji i jednoznacznie kojarzy się z mocno kobiecymi klimatami. Podobają Ci się okulary kocie oczy? 

Dowiedz się, do jakiego kształtu twarzy pasują okulary kocie oczy!

Kocie okulary do kwadratowej twarzy

Jeżeli jesteś posiadaczką kwadratowej twarzy, to obowiązkowo powinnaś mieć w swojej kolekcji przynajmniej jedną parę kocich oczu. Dlaczego? Ten fason doskonale łagodzi rysy twarzy i wydobywa z niej kształty kojarzone z kobiecą buziąpodkreśla kości policzkowe, uwydatnia usta.

Zbyt masywna i rozbudowana żuchwa to Twój kompleks? Kocie okulary błyskawicznie dodadzą Twojej twarzy delikatności i subtelności!

 

Podłużna twarz i wydatny podbródek? Kocie oczy będą idealne!

Patrząc w lustro widzisz głównie swój podłużny podbródek? Kocie oczy skutecznie go zrównoważą!

Przenosząc środek ciężkości do góry skutecznie „zmniejszysz” optycznie dolną część twarzy, która będzie się wydawała zdecydowanie drobniejsza. Przy takim kształcie buzi możesz postawić na nieco bardziej masywne oprawki – w ten sposób wzmocnisz pożądany efekt!

 

Kocie oko na owalnej buzi? Jak najbardziej!

Nie lubisz swojej owalnej buzi i uważasz ją wręcz za pyzatą? Również dla Ciebie kocie oko to szybkie remedium na kompleksy – ich specyficzny kształt pozwala bowiem odchudzić twarz i nadaje jej lekkość. Także i Ty powinnaś wybrać masywniejsze oprawki, by wzmocnić ten efekt – Twoje pełne policzki czy pucułowaty podbródek nie będą aż tak widoczne, a Twoja twarz zyska bardziej smukły, kobiecy wyraz.

Kocie oprawki dla posiadaczki trójkątnej twarzy

Posiadaczki trójkątnych twarzy często narzekają, że ich buzie mają surowy i ostry wyraz. Czy kocie oko go wzmocni? Wręcz przeciwnie, ten fason złagodzi rysy Twojej twarzy! Odciągnie wzrok od spiczastego podbródka i podkreśli uśmiech.

Kluczem popularności kocich okularów jest właśnie ich niezwykły styl oraz sposób, w jaki korygują drobne niedoskonałości. Panie na całym świecie wybierają je właśnie dlatego, że natychmiastowo podkreślają kobiece rysy, dodając twarzy delikatności i subtelności. Sprawdź, jakie modele kocich oczu czekają na Ciebie w naszym sklepie!

Okulary zerówki kocie Słoneczne okulary kocie