Oversizowe okulary przeciwsłoneczne hitem lata 2021!

 

Coraz większymi krokami zbliżają się do nas piękne, słoneczne, letnie dni. Jeśli zamierzasz tego lata nasycić swój organizm solidną dawką witaminy D, pomyśl również o ochronie swojego wzroku. Odpowiednie okulary przeciwsłoneczne pozwolą Ci zabezpieczyć swoje oczy przed uporczywym podrażnieniem spowodowanym przez ostre promienie UV. Ale ... jakie okulary wybrać, by prócz wartości prozdrowotnych, wpasować się w największe trendy lata 2021?

Zdecydowanym hitem lata 2021 są oversizowe okulary przeciwsłoneczne!

To zdecydowanie najmodniejszy model tego sezonu. A co ważniejsze, nie tylko genialnie wyglądają na twarzy, lecz w porównaniu do standardowych modeli, zdecydowanie lepiej chronią nas przed słońcem. Dlaczego? Ze względu na swoje ponadgabarytowe rozmiary okulary oversize zasłaniają znaczną część naszej twarzy, co znacznie ogranicza dostęp promieni słonecznych do naszych oczu i chronią większy obszar naszej skóry przed fotostarzeniem! Okulary przeciwsłoneczne overize to nie tylko wygląd, ale też lepsza ochrona naszego zdrowia i urody.

Oversizowe okulary przeciwsłoneczne królowały na rynku kilka sezonów temu, a w tym sezonie wracają z wielką pompą. Każda miłośniczka i każdy pasjonat nowych trendów okularowych musi mieć je w swojej kolekcji. Ale ... który model wybrać?

Przeciwsłoneczne okulary oversize Aviator

Okulary oversizowe pilotki

Oversizowe pilotki mają bardzo szeroki wybór modeli. Znajdziesz zarówno bardzo klasyczne kształty, jak i te bardziej futurystyczne, które swym wyglądem znacznie wybiegają w przyszłość. Co więcej, duże pole wyboru dają nam soczewki aviatorek, gdyż modne są zarówno cieniowane, jak i te lustrzane, które ukryją Twój wzrok, gdy tylko będziesz miała na to ochotę.

Dla kogo oversizowe okulary pilotki?

Doskonale będą w nich wyglądać Panie o kanciastych rysach twarzy. Masz kwadratową lub prostokątną buzię? Pilotki oversize w Twoim przypadku są strzałem w dziesiątkę!

Oversizowe okulary muchy

Duże okulary muchy

Styl retro króluje w tym roku na wybiegach mody, a wraz z nim powróciły kultowe w latach 60-tych okulary muchy. Są one ulubionym dodatkiem stylizacji paryskich modelek, co wpływa na ich znaczny wzrost popularności i sprzedaży. Najchętniej wybierane są modele z polaryzacją. Takie okulary przeciwsłoneczne oversize zapewnią nam nie tylko wspaniały wygląd, lecz także doskonałą ochronę przeciwsłoneczną. 

Naszym zdaniem czarne, duże okulary muchy to klasyczny model, który w szafie powinna mieć każda kobieta. To mała czarna wśród okularów!

Dla kogo okulary przeciwsłoneczne oversize muchy?

Ten model doskonale sprawdzi się na twarzy owalnej i nieco pulchniejszych twarzach. Zdecydowanie odradzamy zakup dużych much osobom o drobnych buziach, gdyż mogą one wprowadzić niepożądaną dysproporcję.

Okulary przeciwsłoneczne oversize w tym roku będą królować nie tylko na wybiegach, ale także w stylizacjach codziennych, miejskich, a nawet w części oficjalnych. Dzięki nim wszystkie spojrzenia będą zwrócone na Ciebie, a Twoje stylizacje wyróżnią się na tle innych. Nie czekaj i już teraz sprawdź nową kolekcję oversizowych okularów przeciwsłonecznych marki BORN86’ bo jedno jest pewne - w tym roku nie obejdziesz się bez dużych okularów przeciwsłonecznych.

 

Okulary oversize