Cała prawda o polaryzacyjnych nakładkach na okulary

 

Polaryzacyjne nakładki na okulary korekcyjne są świetnym patentem na szybką zmianę okularów optycznych na okulary przeciwsłoneczne. Nakładki na okulary to niezbędny gadżet dla wszystkich sportowców, kierowców i turystów. To właśnie dzięki nim ostre słońce od teraz nie będzie ci straszne.

Nakładki wykonane są z elastycznego materiału, który bardzo dobrze dopasowuje się do okularów korekcyjnych. W przypadku jakichkolwiek odchyleń kształtu, nakładki wystarczy przyciąć ostrymi nożyczkami, a brzegi wypiłować pilniczkiem - zapobiegnie to zranieniu i zapewni bezpieczeństwo i komfort użytkowania nakładek.

 

Zestaw polaryzacyjnych nakładek na okularyZALETY POLARYZACYJNYCH NAKŁADEK NA OKULARY:
- nakładki zapewniają maksymalną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV kat.3
- dzięki powłoce polaryzacyjnej nakładki chronią przed rażącymi odblaskami świetlnymi i zapewniają duży komfort widzenia
- nakładki dopasowują się do wady wzroku, dzięki nim jednym kliknięciem okulary korekcyjne można zmienić w okulary przeciwsłoneczne
- nakładki są kompatybilne z większością okularów korekcyjnych (można je dopasować do swojego modelu okularów)
- łatwość użytkowania; magnetyczne nakładki okularowe są bardzo wygodne i praktyczne, a dzięki mocowaniu na klips bez problemu dostosujesz okulary do światła.

 

Zielone nakładki na okulary

Zielone nakładki polaryzacyjne na klips NEO

 

 

Srebrne lustrzane nakładki na okularyPolaryzacyjne nakładki lustrzane na okulary posiadają filtr polaryzacyjny i lustrzaną powłokę chroniące przed oślepiającym, intensywnym światłem słonecznym odbitym od powierzchni płaskich takich jak mokra nawierzchnia, śnieg lub tafla wody. Lustrzane nakładki polecane są głównie sportowcom i wszystkim osobom lubiącym spędzać czas na świeżym powietrzu. Najbardziej popularne i ogólnie dostępne są niebieskie nakładki lustrzane, nakładki zielone oraz lustrzane nakładki revo w kolorze benzyny. To najbardziej zoptymalizowane barwy, które odbijając zbędne refleksy świetlne zapewniają najwyższy stopień ochrony przeciwsłonecznej.

 

Lustrzane nakładki na okulary

Lustrzane nakładki na okulary DANE

 

 

Żółte nakładki na okulary dla kierowcówNa szczególną uwagę zasługują polaryzacyjne nakładki dla kierowców, których zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa w czasie prowadzenia samochodu, a przez to w całym ruchu drogowym. Dzięki barwie żółtej, nakładki rozjaśniające polecane są kierowcom szczególnie do jazdy nocą. Żółta powłoka chroni przed oślepiającymi światłami nadjeżdżających z przeciwka samochodów zwiększając poziom bezpieczeństwa na drodze.

 

Rozjaśniające nakładki na okulary dla kierowców

Żółte nakładki polaryzacyjne do jazdy nocą