Różowe okulary przeciwsłoneczne istotą kobiecości

 

Chyba każda z nas lubi być rozpieszczana i adorowana - może więc warto sprawić sobie odrobinę przyjemności i poszukać idealnych przeciwsłonecznych okularów damskich? Dziś na pierwszym miejscu stawiamy kobiecość i subtelność przedstawiając różowe okulary damskie, które z kiczem nie mają nic wspólnego! Sprawdź je wszystkie, a na pewno przypadną Ci do gustu.

27 PLN + ETUI GRATIS + DARMOWA DOSTAWA

39 PLN + ETUI GRATIS + DARMOWA DOSTAWA

 

Choć wiele z nas broni się przed stwierdzeniem: "lubię róż" to w rzeczywistości uwielbiamy ten kolor w modzie, makijażu, dodatkach czy akcesoriach. Różowe okulary dla kobiet to rewelacyjny dodatek, którym urozmaicisz stylizację i przemycisz odrobinę kobiecości do swojego outfitu, bo każda kobieta ma przecież w sobie coś z małej dziewczynki i kocha różowe akcenty :) Z reguły jednak słyszymy; ' w tym wieku nie wypada' , 'ile ty masz lat' itp.... My stawiamy VETO takim stwierdzeniom! Bo dlaczego trochę nie zaszaleć i nie kupić sobie różowych okularów?

 

 

 

23,40 PLN + ETUI GRATIS + DARMOWA DOSTAWA

31,20 PLN + ETUI GRATIS + DARMOWA DOSTAWA

 

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, a tuż obok zieleni najbardziej kojarzącym się z tą porą roku kolorem jest właśnie róż. Kiedy wszystko budzi się do życia, mija nam jesienno-zimowa chandra robimy porządki w szafie i szukamy inspiracji do wiosennych outfitów. Z pomocą śpieszą różowe okulary przeciwsłoneczne, które mogą się stać wyjściową do skomponowania całego stroju. Wśród dziesiątek damskich okularów przeciwsłonecznych Born86' znajdziesz różowe okulary kocie, różowe lustrzanki, damskie okulary retro we wszystkich odcieniach różu oraz różowe pilotki, lenonki i wiele innych ślicznych okularów, które z pewności dodadzą ci uroku i kobiecości.

24,50 PLN + ETUI GRATIS + DARMOWA DOSTAWA

21 PLN + ETUI GRATIS + DARMOWA DOSTAWA

 

Różowe okulary w kształcie kocich oczu to - w zależności od charakteru ubrania z jakim są zestawione - charakterny dodatek z zadziorem lub delikatny wymowny akcent. Przeciwsłoneczne okulary kocie pasują niemal wszystkim dziewczynom, uwagę należy tylko zwrócić na wielkość, lekkość i kształt ramki okularów. Odpowiednio dobrane sprawią, że nie będzie można od ciebie oderwać oczu. Ostra linia oprawki świetnie sprawdzi się na imprezach, a zaokrąglone ramki to doskonały wybór na wiosenny spacer.

 

Różowe okulary kocie oczy lustrzane24,50 PLN + ETUI GRATIS + DARMOWA DOSTAWA

 

23,40 PLN + ETUI GRATIS + DARMOWA DOSTAWA

 

Która z nas nie lubi efektu GLAM? Różowe lustrzanki damskie to okulary dla dziewczyn lubiących błyszczeć! Lustrzane okulary przeciwsłoneczne rozświetlają stylizacje, a mieniąc się w wielu kolorach nadają im niepowtarzalnego charakteru. W kategorii różowych lustrzanek damskich możesz zaszaleć i puścić wodze fantazji, tutaj wszystkie chwyty dozwolone. Różowe oprawki w zależności od efektu jaki chcesz uzyskać możesz wybrać okrągłe, te z w stylu oversize lub w najbardziej oryginalnych kształtach, dzięki którym uzyskasz efekt WOW.

Różowe okulary oversize23,40 PLN + ETUI GRATIS + DARMOWA DOSTAWA

 

Różowe okulary damskie22,50 PLN + ETUI GRATIS + DARMOWA DOSTAWA

 

A jeśli uwielbiasz imprezy, muzykę i dobrą zabawę mamy dla ciebie przeciwsłoneczne różowe okulary lenonki. Do wyboru oprawki metalowe lub oprawki plastikowe, duże lub małe różowe soczewki oraz klasyczne lub odjazdowe różowe ramki. Które najbardziej odzwierciedlają twoją duszę? Słoneczne okulary lenonki to ponadczasowe okulary, które ani trochę nie tracą na aktualności, jednak te sławne czarne lenonki, które poznaliśmy jako pierwsze dziś mogą poszczycić się ferią barw i różnorodnością oprawek, ale to właśnie różowe lenonki damskie są strzałem w dziesiątkę dla przebojowych kobiet!

Damskie okulary lenonki różowe39 PLN + ETUI GRATIS + DARMOWA DOSTAWA


29 PLN + ETUI GRATIS + DARMOWA DOSTAWA