Różowe okulary przeciwsłoneczne istotą kobiecości

 

Kolorowe dodatki mogą być doskonałym akcentem naszych stylizacji. Jedną z częściej wybieranych barw przez Panie jest barwa różowa. Kojarzy nam się ona z dziewczęcym polotem i delikatnością.

Ciekawostką jest fakt, że kolor różowy został uznany za kobiecy dopiero około stu lat temu. Wcześniej, kolor ten zalecany był chłopcom, gdyż był określany przez psychologów za bardziej dynamiczny i zdecydowany. Pogląd ten został zmieniony po II wojnie światowej przez amerykańskich specjalistów do marketingu.

trade publication of Earnshaw's Infants' Department, June 1918

Dziś, różowy jest niezaprzeczalnie kojarzony z kobiecością, choć wciąż jest dość nieśmiało używany w codziennych stylizacjach z obawy na zbytnią infantylność. Pamiętaj, że róż ma wiele twarzy, choć cukierkowy odcień może wydawać się zbyt dziecinny, to bardziej pudrowe odcienie są doskonałe dla dojrzałych kobiet! Dlaczego więc nie postawić na różowe okulary?

Damskie okulary w kolorze różowym mają wiele twarzy!

Ten wyjątkowo kobiecy kolor używany jest w przeróżnych elementach okularów. Poniższa galeria udowodni Ci, że róż ma różne oblicza!

Różowe okulary przeciwsłoneczne — minigaleria

Damskie okulary przeciwsłoneczne z różowymi soczewkami

Róż może zostać wykorzystany w wyłącznie do barwienia soczewek okularów i jak widzisz, nawet w takiej wersji może mieć wiele obliczy!

Okulary przeciwsłoneczne al'a kocie oczy z różowymi soczewkami wyglądają niesamowicie kobieco i seksownie. Taki model doskonale sprawdziłby się do wieczorowych stylizacji. Natomiast wayfarery, które zostały przedstawione na środku, są idealnym dodatkiem do codziennych casualowych stylizacji.

Dla festiwalowych dziewczyn polecamy zaś ostatni model. Te nieco szalone różowe okulary wpiszą się w klimaty letnich festiwali!

Różowe okulary przeciwsłoneczne damskie 

Zupełnie inne oblicze może mieć model, w którym róż został wykorzystany wyłącznie do barwienia oprawek. Jak widzisz po pierwszym zdjęciu, różowe okulary przeciwsłoneczne mogą być bardzo klasyczne! 

Bardziej szalone oblicze wykazują środkowe różowe lenonki damskie, w których to róż występuje zarówno na oprawkach, jak i soczewkach. 

Dla kontrastu dodaliśmy także model, który mógłby zostać określony mianem dziecinnego. Przezroczyste różowe oprawki i cekiny na rogach sprawiają, że wyglądają one bardzo dziewczęco, lecz czy coś w tym złego? Według nas zupełnie nie!  

różowe okulary przeciwsłoneczne damskieokulary przeciwsłoneczne damskie w kolorze różowymdamskie przeciwsłoneczne okulary w kolorze różowym

Jak widzisz, różowe okulary przeciwsłoneczne damskie mogą mieć wiele twarzy. Na pewno nie możemy generalizować ich, mówiąc, że damskie okulary w kolorze różowym są dziecinne – mogą być infantylne, lecz nie muszą, mają także bardzo klasyczne i eleganckie oblicza.

To od Ciebie zależy, które oblicze wybierzesz!