Szukasz okularów do dali? Poznaj naszą ofertę!

 

Tak zwane okulary „do dali” to rozwiązanie, po które prędzej czy później będzie musiała sięgnąć większość z nas. Wbrew pozorom nie oznaczają one modeli, które pozwalają widzieć „daleko”, a te przeznaczone dla dalekowidzów – czyli osób, które z daleka widzą dobrze, za to z bliska fatalnie. To niestety wada wynikająca z wieku – budowa oka ewoluuje wraz z upływem lat i traci ono elastyczność, przez co zakres widzenia również ulega zmianie. Jakie okulary „do dali” wybrać? Już mówimy!

 

Prostokątne okulary do dali

Prostokątne oprawki
Od kilku lat modne są modele prostokątne – chociaż nie kanciaste – które określić można mianem eleganckich i oficjalnych. Świetnie sprawdzą się one jako uzupełnienie naszego dress codu, a dzięki przemyceniu lekkich owali, przełamią sztywne fasony. To idealne rozwiązanie dla tych osób, które swoją garderobę oraz akcesoria dobierają głównie pod kątem pracy, jednak pragną zachować odrobinę luzu i swobody.

 

 

 

 

Owalne okulary do daliOwalne oprawki
Owalne okulary stały się niezwykle pożądane kilka miesięcy temu, pod wpływem popularnych celebrytów. Model, który jeszcze jakiś czas temu uchodził za staroświecki i nieatrakcyjny, dzisiaj kojarzony jest już z najmodniejszymi stylizacjami. Polubią go miłośnicy modowych smaczków, którzy nie chodzą utartymi ścieżkami i kochają stylistyczne eksperymenty.

 

 

 

 

 

Okulary bez oprawki do daliOkulary bez oprawek
Dobrą informację mamy też dla tych z Was, którym podobał się trend szkieł bez oprawek – oczywiście tylko częściowo. Ten trend pojawił się kilka lat temu i od tej pory nie traci na popularności. Ogromną zaletą takich okularów jest ich uniwersalność – będą pasować do rozmaitych kreacji, makijażu czy fryzur.

 

 

 

 

 

Dobierając okulary warto potraktować je nie jak swojego rodzaju lekarstwo, ale jak modny gadżet i świetny pretekst do wyrażenia swojej osobowości. Postrzeganie okularów jako dodatek do stylizacji ułatwi nam wybór modelu, po który z uśmiechem będziemy sięgać przed wyjściem z domu.