Sprzedaż hurtowa

Zajmujemy się również sprzedażą hurtową. Znajdziesz u nas setki modnych wzorów i kolorów okularów w niskich hurtowych cenach! Dokładnie to, co widzisz na naszym sklepie, a nawet więcej! Jako hurtownia zadbaliśmy o to, aby było w czym przebierać - Okulary Pilotki, Wayfarer, Lenonki, Muchy, Kocie Oczy, Sportowe oraz wiele innych zarówno damskich jak i męskich okularów przeciwsłonecznych, polaryzacyjnych, zerówek oraz tanich oprawek korekcyjnych. Domeną naszej hurtowni jest starannie wyselekcjonowana oferta składająca się z jedynie solidnie wykonanych i modnych okularów, o wysokiej jakości szkłach spełniających wszelkie normy UE. Dla zaspokojenia apetytu Twoich klientów nasza hurtownia okularów gwarantuje, że każdego miesiąca zadba o to, aby w naszym magazynie pojawiły się bieżące trendy oprawek w świecie "eyefashion".

 

Jak kupować w naszym sklepie hurtowo?

Krok 1
Jeżeli chcesz zostać odbiorcą hurtowym to podczas rejestracji wybierz pole "Firma" i podaj nam nazwę Twojej firmy oraz jej numer nip.

Krok 2
Następnie napisz do nas e-maila z prośbą o uruchomienie cen hurtowych na adres info @ born86.pl.

Krok 3
Po otrzymaniu przez nas wiadomości Twoje dane zostaną przez nas zweryfikowane i dokonamy aktywacji Twojego konta. O aktywowaniu cen hurtowych na Twoim koncie poinformujemy Cię droga mail'ową. Nigdy nie trwa to dłużej niż 24h!

Załóż konto    Skontaktuj się z nami

W celu przyspieszenia aktywacji konta hurtowego lub jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonu: +48 887020882 lub +48 775466022. Możesz się też z nami skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej: info @ born86.pl (usuń spacje)

Uwaga: Dopiero po aktywacji Twojego konta będziesz widzieć hurtowe ceny naszych naszych okularów.

 

Hurtownia okularów BORN86' oferuje:

Okulary
przeciwsłoneczne
HURTOWNIA

Okulary
polaryzacyjne
HURTOWNIA

Okulary
lustrzanki
HURTOWNIA

Okulary
zerówki
HURTOWNIA

Oprawki
okularowe
HURTOWNIA

Okulary do
czytania
HURTOWNIA

Jeśli wolisz jednak kupować na dedykowanej zakupom hurtowym platformie, na której nie musisz do nikogo pisać, a wystarczy, że się zalogujesz to zapraszamy Cię na stronę naszego partnera, hurtowni internetowej Hagne.pl. Znajdziesz tam nie tylko okulary, ale i odzież i inne akcesoria, jak: torby, czapki, plecaki, rękawiczki czy portfele. Serdecznie polecamy :)